Het traineeship Actuarieel Specialist bestaat uit drie vaste onderdelen:
- Het beste onboardingsprogramma van Nederland, waarbij je elke maand de mogelijkheid hebt om te starten! Als je nu solliciteert, kun je al starten op 21 februari, 7 maart of 4 april 2025.
- In korte tijd veel relevante werkervaring opdoen op detacheringsbasis bij aansprekende namen binnen en buiten de financiële dienstverlening, zoals ABN AMRO, a.s.r., Stedin en de Belastingdienst.
- Een opleidingstraject met aandacht voor vakinhoudelijke opleidingen (o.a. Python, Excel/VBA, SQL en Power BI) en vaardigheidstrainingen zoals Assertivteitstraining & Effectief Beïnvloeden.
In het traineeship krijg je de volledige regie over jouw carrière. Jouw ontwikkeling staat centraal en wij zorgen ervoor dat je alle ruimte krijgt om te groeien. Je krijgt persoonlijke coaching van een ervaren people manager. Samen zet je jouw doelen uit en zorg je ervoor dat jij in jouw tempo de stappen zet die voor jou belangrijk zijn. In het traineeship zal je verschillende opdrachten volgen bij toonaangevende bedrijven binnen en buiten de financiële dienstverlening. Je hebt daarnaast toegang tot een onbeperkt opleidingsbudget, zodat je jezelf continu kunt blijven ontwikkelen. Of het nu gaat om vakinhoudelijke kennis of persoonlijke vaardigheden, jij kiest welke opleidingen en cursussen het beste bij jou passen. We bieden je de tools en mogelijkheden, maar jij bepaalt welke richting je op wilt.
Jouw ontwikkeling als trainee Actuarieel Specialist
Leren vanuit de theorie én de praktijk is het beste leerproces. Dat doe je binnen House of Bèta. Wij geloven dat iedereen zich op zijn of haar eigen tempo ontwikkelt. Het traineeship is dan ook voor onbepaalde tijd waarin jij jezelf ontwikkelt tot Actuarieel Specialist. Iedere consultant die bij House of Bèta start, begint in de oriëntatiefase. De oriëntatiefase is een fase waarin je de gelegenheid hebt te ontdekken waar je ambitie ligt en waarin jij je zou willen specialiseren. In het eerste jaar ga jij de mogelijkheden binnen de financiële dienstverlening ontdekken. Je legt de basis binnen deze dynamische sector waarbij je middenin de maatschappij staat. Met jouw kennis over de financiële producten kan jij de puzzelstukjes in elkaar laten vallen en zet je gestaag stappen in de richting van het actuariaat.
Op opdracht bij spraakmakende klanten, zoals ING, a.s.r. of PGGM ga jij jouw affiniteit met actuariële vraagstukken verder vormgeven. Dagelijks komen bij ons aanvragen binnen als Allround medewerker pensioen, Data Steward, of Actuarieel Rekenaar. Als Actuaris help je organisaties bij het nemen van beslissingen over onder andere premies, reserveringen en risicomanagement. Dit doe je aan de hand van wiskundige en statistische modellen. Ben jij er al zeker van dat je Actuaris wil worden? Dat klinkt goed, maar je zal nog steeds uitgedaagd worden te onderzoeken wat er allemaal nog meer is.
Opleidingen en vaardigheidstrainingen
Via onze opleidingsstraat ga jij de theorie leren die nodig is voor jouw professionele ontwikkeling binnen de IT-wereld. Je behaalt verschillende certificaten, zoals WFT Vermogen, SQL en Actuarieel Rekenen. Ook op het gebied van soft skills zul jij trainingen volgen. Proactiviteit en zelfregie zijn succesfac toren voor het traineeship. Zo kun je denken aan een training Assertiviteit, maar ook aan Effectief beïnvloeden, Communiceren met stakeholders of Presenteren. Je hebt zelfs de mogelijkheid om een masteropleiding te volgen! Om tot de rol van Actuaris te komen, word je tijdens het gehele traineeship gecoacht door een People Manager, waarmee je samen jouw professionele en persoonlijke doelen bepaalt.
Wil je liever je reken- en IT-skills in de bancaire wereld kwijt? Dan kun je je ontwikkelen op het gebied van Financial Risk Manager en daar gerichte opleidingen in volgen.
Wie zijn wij?
Bij House of Bèta staat jouw ontwikkeling centraal in alles wat we doen. Zowel op persoonlijk als op professioneel vlak. Dat maakt ons anders dan andere detacheringsbureaus. Bij ons ben je méér dan een werknemer. Naast dat we je detacheren bij gave opdrachtgevers, vinden we het ook belangrijk dat je verbonden blijft met ons. Hiervoor organiseren we verschillende mooie evenementen. Denk bijvoorbeeld aan netwerkborrels, unitavonden, kampeeruitjes en natuurlijk de jaarlijkse skitrip!